Akcesoria

AkcesoriaDrukarka Test n Tag ELITE 2

Test n Tag Elite 2 - to nowa, zmodyfikowana nieco, poręczna i bardzo odporna drukarka wyposażona w technologię Bluetooth oraz inteligentny system zarządzania energią dla oszczędności baterii.

Więcej


Drukarka Test n Tag PRO

Test n Tag PRO - to niewielka, przenośna drukarka wyników kompatybilna z testerami Rigel Medical. Komunikacja odbywa się dzieki technologii Bluetooth a wynik drukowany jest na papierze termicznym.

Więcej


Lista Akcesoriów do Symulatorów Rigel

Poniżej znajduje się lista wszystkich dostepnych akcesoriów do Symulatorów Funkcji Życiowych Rigel UNI-SIM, SP-SIM, BP-SIM. Szczegółowe informacje w pliku PDF.

Więcej


Lista Akcesoriów Rigel Uni-Therm

Poniżej znajduje się lista wszystkich dostepnych akcesoriów do Analizatora Diatermii Chirurgicznych Rigel UNI-THERM. Szczegółowe informacje w pliku PDF.

Więcej


Rolka Etykiet Test n Tag

Rolka etykiet samoprzylepnych przeznaczona do drukarki Test n Tag Elite 2. Zawiera około 130 etykiet rozmiaru 52x74 mm na rolce.

Więcej


Skaner kodów kreskowych Bluetooth

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych to idealne, przenośne rozwiązanie do szybkiego identyfikowania urządzeń na podstawie kodu kreskowego, wszędzie i w każdych warunkach.

Więcej


Zestaw 5 rolek papieru termicznego

Zestaw pięciu rolek papieru termicznego przeznaczony do drukarek Test n Tag Elite 2 oraz Test n Tag Pro. Umożliwia bezpośredni wydruk wyników testu.

Więcej


Zmienne Obciążenie Uni-Pulse

Zmienne obciążenie przeznaczone jest do współpracy z testerem defibrylatorów Rigel UNI-PULSE. Umożliwia przeprowadzanie testów parametrów funkcjonalnych przy różnym obciążeniu zgodnie z PN EN 60601-2-2.

Więcej